Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#109
Stary 15.04.2023, 11:36
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Paradoksalnie (nie lubię tego słowa) najlepszym trenerem ostatnich lat był raczej Gula. Tyle że dostał tak gówniany materiał (częściowo na własne życzenie) że tego nie dało się uratować.
Nie gówniany materiał tylko gówniany klimat w całym klubie od kopaczy którzy dopiero co sabotowali grę żeby wykopać trenera, do właściciela, piłkarza, brata prezesa, który do tego syfu doprowadził. Przez swoje rozdęte ego i niewielki rozumek.

Skład mieliśmy na górną połówkę tabeli, podobnie jak budżet. Gdyby dalej w klubie był taki syf to byś pitolił że Hiszpanie od Kiko to szrot.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując