wolfy napisał(a):

|
Paradoksalnie (nie lubię tego słowa) najlepszym trenerem ostatnich lat był raczej Gula. Tyle że dostał tak gówniany materiał (częściowo na własne życzenie) że tego nie dało się uratować.
|
Nie gówniany materiał tylko gówniany klimat w całym klubie od kopaczy którzy dopiero co sabotowali grę żeby wykopać trenera, do właściciela, piłkarza, brata prezesa, który do tego syfu doprowadził. Przez swoje rozdęte ego i niewielki rozumek.
Skład mieliśmy na górną połówkę tabeli, podobnie jak budżet. Gdyby dalej w klubie był taki syf to byś pitolił że Hiszpanie od Kiko to szrot.