krysztal napisał(a):

|
Być może,być może ale na podstawie krytyki Sobolewskiego twierdzić,że ktoś ma Brzęczka za super trenera?Trochę karkołomne.Na pewno podejście do meczów się zmieniło ale nie wiem czy nie jest to bardziej związane z piłkarzami jacy tu przyszli niż z możliwościami motywacyjnymi Sobolewskiego
|
Paradoksalnie (nie lubię tego słowa) najlepszym trenerem ostatnich lat był raczej Gula. Tyle że dostał tak gówniany materiał (częściowo na własne życzenie) że tego nie dało się uratować.