|
Największą ułomnością Brzęczka jest fakt że całe życie tkwi w klimacie podcinania własnych skrzydeł, piętrzenia problemów, wyszukiwania usprawiedliwień porażki. TO WAMPIR ENERGETYCZNY. To dlatego wygrywając już za Sobola z Łodzią czy Sandecją, baliśmy się wygranej. Kilka miesięcy z Brzęczkiem takie przynosi efekty. Popatrz jak zamordował kadre...
|