Jaroo1 napisał(a):

|
Brzęczek nie jest lepszym trenerem od Sobola. Brzęczek jest najlepszym trenerem na calutkim świecie i ja się dziwię, że jakiegoś Lamparda wzięli do Chelsea skoro jego ekscelencja szanowny Pan Jerzy Brzęczek, selekcjoner, wizjoner, ekspert telewizyjny, trener z sukcesami, ba, maneger, bo przecież w Wiśle wykonywał mnóstwo świetnej pracy, nie tylko na polu trenerskim ale zarządzał też całym projektem budowania Wisły w I lidze, nie dostał tej posady.
|
Czekaj czy ty na podstawie stwierdzenia,że grę robią nowi Hiszpanie i jakby nie ten zaciąg to Sobol miałby takie same wyniki jak Brzęczek wysnułeś wniosek,że ktoś uważa Brzęczka za najlepszego trenera na świecie?
Ja bym tego tematu nie poruszał bo tu znowu może nam przyjść w sukurs nasza kochana statystyka.
W pierwszej lidze Brzeczek rozegrał z Wisłą 12 meczów zdobył 17 pkt, średnia 1,41 pkt/mecz
Sobol tym samym składem 6 meczów 7 pkt, średnia....a kurvva nawet szkoda liczyć(no dobra 1,16) plus odpadnięcie z PP z Motorem Lublin- druga liga
Styl?No pięknie wyglądała nasza pogoń w meczu z PBB jeszcze w osłabieniu ale koniec końców w taki sam frajerski sposób ja za Brzęczka daliśmy sobie wyrwać zwycięstwo w 90 minucie gry.Tak samo z ŁKS-em prowadząc 2:0 ostatecznie oddać zwycięstwo.Sandecja jak wcześniej,oddanie zwycięstwa w 86 minucie.Oczywiście można powiedzieć że Sobol przejmował rozbitą drużynę w trakcie rundy tylko, że Radek nie był człowiekiem z zewnątrz.Był przy tej drużynie z Brzęczkiem cały czas.
Fakty są takie,że dopóki na placu gry są Junca,Villar,Mula,Igbekeme(czyli zimowy zaciąg)plus ci którzy jako jedyni jako tako wyglądali na jesień czyli Łasicki,Jaroch,Fernandez czy Rodado to ta gra wygląda kapitalnie jak na pierwszoligowe realia.Jak tylko wyciągnie się ze składu 3-4 graczy to nie tyle jakość spada co wręcz widzimy pierdołowatą drużynę która chaotycznie porusza się po boisku i daje sobie narzucić warunki gry przeciwnika.
Sobolewskiego bronią wyniki ale nijak nie da się ukryć jak wielki wpływ na nie ma zimowy zaciąg z Hiszpanii i jak mizernie w dalszym ciągu prezentują się zawodnicy wchodzący z ławki którzy nie wyglądają jakby poczynili jakiekolwiek postępy