royalmichael napisał(a):

Trochę kontrowersji nazierało się w ostatnich 2 meczach:
- czy powinienem być rzut rożny dla Puszczy po którym padła bramka na 1:0
- rzut karny dla Puszczy
- brak karnego dla Wisły za rękę zawodnika Puszczy
- brak kartek dla zawodników Puszczy, m.in. za faule Hadaja na Fernadzie
- dlaczego nie została uznana bramka Villara
- karny dla Stali
- jeśli był karny dla Stali to dlaczego nie było dla Wisły w tej akcji gdy potem był rzut wolny
edit: z kolei 3. ostatni mecz: kontrowersja czy powinien być rzut wolny po którym padła bramka dla Głogowa
|
Nie wiem dlaczego nie uznano bramki Villara ani dlaczego nie dano nam karnego ze Stalą. "Mecz" z Puszczą to był cyrk na który pozwolili sędziowie. Karny dla Stali? Bez jaj, raczej żółta dla Małeckiego. Nam by takiego nie dali...
Sędziowie nadal nas regularnie walą po rogach tylko Hiszpanie są za mocni. Nie uznali bramki Villara? To wrzucili jeszcze trzy w tej samej połowie. Muszą tylko mieć na czym grać.