Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1418
Stary 15.04.2023, 10:00
royalmichael napisał(a):Wyświetl post
Trochę kontrowersji nazierało się w ostatnich 2 meczach:

- czy powinienem być rzut rożny dla Puszczy po którym padła bramka na 1:0
- rzut karny dla Puszczy
- brak karnego dla Wisły za rękę zawodnika Puszczy
- brak kartek dla zawodników Puszczy, m.in. za faule Hadaja na Fernadzie
- dlaczego nie została uznana bramka Villara
- karny dla Stali
- jeśli był karny dla Stali to dlaczego nie było dla Wisły w tej akcji gdy potem był rzut wolny

edit: z kolei 3. ostatni mecz: kontrowersja czy powinien być rzut wolny po którym padła bramka dla Głogowa
Nie wiem dlaczego nie uznano bramki Villara ani dlaczego nie dano nam karnego ze Stalą. "Mecz" z Puszczą to był cyrk na który pozwolili sędziowie. Karny dla Stali? Bez jaj, raczej żółta dla Małeckiego. Nam by takiego nie dali...

Sędziowie nadal nas regularnie walą po rogach tylko Hiszpanie są za mocni. Nie uznali bramki Villara? To wrzucili jeszcze trzy w tej samej połowie. Muszą tylko mieć na czym grać.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 15.04.2023 o godz. 11:46.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując