Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91604
Stary 15.04.2023, 09:12
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Kontrakt zawsze można rozwiązać, jeśli jeden ananas z drugim nie są na tyle głupi, żeby zrozumieć, że siedzenie przez następny rok/dwa na trybunach sportowo ich pogrzebie.
Jakby to było takie proste to w tym momencie nie byłoby 34 zawodników na kontrakcie.
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując