Patryko napisał(a):

|
Kontrakt zawsze można rozwiązać, jeśli jeden ananas z drugim nie są na tyle głupi, żeby zrozumieć, że siedzenie przez następny rok/dwa na trybunach sportowo ich pogrzebie.
|
Jakby to było takie proste to w tym momencie nie byłoby 34 zawodników na kontrakcie.