Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91601
Stary 15.04.2023, 07:59
Trzeba wypieprzyć leserów i zadbać o atmosferę pracy w klubie. Nauczyć się grać może każdy jeżeli tylko chce i ma od kogo.

Starzyński, Szywacz, Talar, Plewka mogą być coraz lepsi, a nie coraz gorsi jak to było za rządów Truskolaskich.

I nie gloryfikujcie tak tej Ekstraklasy kolejny raz przypominam, niemiecki szaleniec wygrywał w Poznaniu i remisował w Warszawie. Gruszkowskim, Starzyńskim, Plewką, Mawutorem i Medwydem.

Klucz to głowa i zapieprzanie
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując