Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95
Stary 14.04.2023, 23:26
Greg25 napisał(a):Wyświetl post
Też uważam, że mimo wszystko Brzęczek jest lepszym trenerem od Sobola, natomiast zaskoczył mnie trochę doborem wykonawców do swoich koncepcji. Ściągając Baltę Jurek chciał nas chyba dostosować do poziomu I ligi i niestety wyszło mu to wybornie... Sobolewski nie jest może wirtuozem, ale wyniki go bronią, styl też nie jest najgorszy...
To że Brzęczek dał dupy przy transferach nie podlega raczej dyskusji.
Styl za Sobola jest tylko dopóki mamy Hiszpanów na kluczowych pozycjach. Potem jest to samo co za Brzęczka.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując