Greg25 napisał(a):

Też uważam, że mimo wszystko Brzęczek jest lepszym trenerem od Sobola, natomiast zaskoczył mnie trochę doborem wykonawców do swoich koncepcji. Ściągając Baltę Jurek chciał nas chyba dostosować do poziomu I ligi i niestety wyszło mu to wybornie... Sobolewski nie jest może wirtuozem, ale wyniki go bronią, styl też nie jest najgorszy...
|
To że Brzęczek dał dupy przy transferach nie podlega raczej dyskusji.
Styl za Sobola jest tylko dopóki mamy Hiszpanów na kluczowych pozycjach. Potem jest to samo co za Brzęczka.