pepe72 napisał(a):

|
Arka będzie się do końca bić z Podbeskidziem o 6 miejsce. Bo na razie plotki o Puszczy celującej w 7 miejsce okazały się nieprawdziwe.
|
A drużyny od 10 miejsca w dół o utrzymanie i to też nie będą dla nikogo spacerki czy wakacyjna gra