Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2818
Stary 14.04.2023, 23:21
Mamy 4 mecze z drużynami z czołówki w tym tylko jeden mecz na R22 ale zaryzykuje stwierdzenie że żadna z tych drużyn nie podejmie z nami otwartej gry dopóki nie będzie musiała gonić wyniku.
W 9 wiosennych kolejkach zdobyliśmy tyle samo punktów co w 18 kolejkach na jesień.
Ostatnio edytowane przez krysztal : 14.04.2023 o godz. 23:29.
Odpowiedz cytując