wolfy napisał(a):

Gdyby Brzęczek robił takie akcje jak Sobolewski to bym go krytykował tak jak Sobolewskiego. Bo jest za co. Nie ogarnia.
Kocepcja ze składem była do dupy, tyle że to stawianie na Polskie drewno było przed Brzęczkiem. Wisłę odmienili Królewski, Kiko, transfery Kiko. Jak tylko Sobolewski zaczyna coś sam kombinować to mamy powrót do gry z poprzedniej rundy - gdzie solidnie dupy dawał też Sobolewski. Raz - bo jako asystent odpowiadał za SFG które były tragiczne, dwa - jako pierwszy trener... No nic nie zmienił. Zero poprawy gry. Gdzie możemy się zgodzić że materiał (vel "polskie drewno") był za słaby.
|
Też uważam, że mimo wszystko Brzęczek jest lepszym trenerem od Sobola, natomiast zaskoczył mnie trochę doborem wykonawców do swoich koncepcji. Ściągając Baltę Jurek chciał nas chyba dostosować do poziomu I ligi i niestety wyszło mu to wybornie...

Sobolewski nie jest może wirtuozem, ale wyniki go bronią, styl też nie jest najgorszy...