Wyświetl pojedynczy post
NHitman
Member
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91
Stary 14.04.2023, 23:14
Młyński to jest parodia, faceta nie nadąża z myśleniem za hiszpanami. Nie potrafi się ustawić i wygląda jak dziecko w sklepie z cukierkami.

Jak dla mnie Sobol pospieszył się za bardzo ze zmianami i zagrał zbyt asekuracyjnie w drugiej połowie. Ze Stalą to się udało, ale z Ruchem czy ŁKSem już tak kolorowo może nie być. Liczyłem, że na drugą połowę zobaczę Wisłę, która pakuje kolejne bramki. Dzisiaj spokojnie mogłobyć 6 z przodu.
Odpowiedz cytując