Szneka napisał(a):

dzisiejszy mecz pokazał, że w przypadku awansu potrzebny będzie:
lepszy bramkarz żeby Biegański i Broda nie spoczęli na laurach
środkowy obrońca, który wejdzie za Moltenisa lub Łasickiego
prawy obrońca lepszy niż Jaroch
lewa obrona zmiennik wartościowy dla Juncie
solidny defensywny pomocnik, który dla Igbekeme i Fernandeza będzie wsparciem ( zakładam, że obaj zostaną)
prawy i lewy pomocnik , którzy będą na poziomie Villara i muli albo lepsi
napastnik- Rodado walczy stara się ale dorobek strzelecki tragiczny.
do pożegnania
Benito Ondrasek Żyro Młyński Cisse Gruszkowski Szot Colley Tachi Niewiadomski mimo wszystko Uryga, talar, Szywacz , Starzyński skoro nie grają niech idą na wypożyczenie
|
Żegnasz Tachiego który tu przychodził jako ŚRODKOWY OBROŃCA, i pierwszy raz na tej pozycji w lidze zagrał w tym meczu jakieś 30 minut

Przecież to nie jest przecinak do środka pola , to widać, tylko trener tego nie dostrzega. Ale ty na podstawie tego chcesz go wypchnąć z klubu
