Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83
Stary 14.04.2023, 22:50
Dzisiejszy mecz pokazał dobitnie jakimi mierontami musielismy grac poprzednie 2-3 lata doprowadzajac ten klub na skraj upadku

Niepojęte wrecz jak gra i wyglada dzis chocby Zyro czy Młyński trzeba ich z klubu jak najszybciej wykopać bo nie da sie na ich patrzec.Młynski dzis tak mnie wk,urwił jak nikt juz od dawna ,za takie podejscie do zawodu powinni go dyscyplinarnie odsunąć od zespołu.

Z weselszych wiadomosci: 1 połowa była taka ze mozna było klaskać całe 45 minut ,walec przejechał dzis po Stali.
Karny na Małeckim to wrecz kompromitacja,tydzien temu tak doszukiwano sie faulu Tachiego a tutaj dykutują cos tak kuriozalnego ze smiech na sali.Sam sie przewraca i karny,3 varowych idiotów nic nie widzi,cyrk .
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując