FraMat napisał(a):

a Brzęczek?
Powiedzcie wolfy'emu, że z takim składem hiszpańskim Brzęczek miałby same zwycięstwa.
|
Dobra, a jak grają Młyński, Żyro, Szywacz etc. to jak wygląda gra za mega trenera Sobolewskiego? Przypadkiem nie jak za Brzęczka?
Dzisiejsza druga połowa to było typowe "ja .......ę ale dowieźliśmy wynik" z poprzedniej rundy. Na szczęście. Bo mogło być też "nosz ....a, jak oni to dali radę przegrać/zremisować prowadząc po pierwszej połowie?".
Ale nie, to nasz geniusz trenerki nauczył Hiszpanów grać w piłkę
