Yggdrasil napisał(a):

Rzeczywiście jest przepaść między tym, kim my graliśmy w zeszłej rundzie, a kim teraz.
Ciekawa myśl mnie naszła, podparta jednym z postów powyżej.
Co gdyby obecną pierwszą 11 Wisły mógł prowadzic Gula ?
|
a Brzęczek?
Powiedzcie wolfy'emu, że z takim składem hiszpańskim Brzęczek miałby same zwycięstwa.