Wyświetl pojedynczy post
Yggdrasil
Senior Member
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Królewski Gród

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78
Stary 14.04.2023, 22:39
Rzeczywiście jest przepaść między tym, kim my graliśmy w zeszłej rundzie, a kim teraz.
Ciekawa myśl mnie naszła, podparta jednym z postów powyżej.
Co gdyby obecną pierwszą 11 Wisły mógł prowadzic Gula ?
Odpowiedz cytując