s1mone napisał(a):

FraMat - wypisałem Ci minuta po minucie co robił Tachi, a ty piszesz o jakimś czepianiu się... daj mi spokój.
Widzisz tam coś kontrowersyjnego? Nie zgadzasz się z czymkolwiek?
|
Już podaję:
64 minuta - 'faulowany' przez napastnika przed 16tką, z tymże właśnie 'faulowany' - połowa arbitrów by gwizdnęła, druga połowa nie, miękki faul - niepotrzebne ryzyko. Przy innym arbitrze przeciwnik by wyszedł sam na sam...
czyli błędu nie było: czepiasz się na siłę
65 minuta - podanie do tyłu do najbliższego
to jest jakiś błąd w ogóle? czepiasz się na siłę
66 minuta - strata na kontrę na 40 metrze od bramki
Musiałbym zobaczyć, czy ta strata wynikała z błędu czy z przewagi rywala. Nie każda strata jest winą tracącego piłkę
67 minuta - spóźniony w kryciu przy wrzutce, spacerkiem się wracał - dobrze, że przeciwnik wrzucał piłkę do innego przeciwnika
czyli nie spóźnił się, miał trochę szczęścia, ale czy popełnił błąd?
68 minuta - najpierw łatwo objechany i następnie faul na karnego
daj spokój - Mały symulował, a sędzia dał się nabrać. VAR też poleciał w chuja (sorry: zajebał)
70 minuta - podanie w poprzek do najbliższego
to jest jakiś błąd? podanie do najbliższego? Tak wyglądają zadania defensywnego pomocnika. czepiasz się na siłę
73 minuta - podanie do tyłu do najbliższego
to jest jakiś błąd? podanie do najbliższego? Tak wyglądają zadania defensywnego pomocnika. czepiasz się na siłę
75 minuta - spóźniony doskok w polu karnym
może masz rację - nie zauważyłem
78 minuta - podanie do bramkarza
to jest jakiś błąd? podanie do bramkarza? czepiasz się na siłę
Tak.
Potwierdzam - czepiasz się.