|
Niestety nie mamy ławki w ofensywie. Młyński to typowe polskie drewno, nie widzę żadnej przyszłości dla piłkarza, który nie jest w stanie piłki przyjąć.
Jezus Maria, jak ja sobie pomyślę, kim my broniliśmy Ekstraklasy (Młyński, Plewka, Starzynski, GruszkowskiâŚ). W sumie to Gulę należałoby przeprosić, że mu Wisła zrobiła kleksa w życiorysie.
Tachi na stopera: on musi mieć całe pole gry przed sobą, w pomocy to po prostu drewno. Nie wiem nawet czy Jelic Balta nie prezentował się lepiej (Tachi góruje na pewno w celnych przerzutkach: ale i to świetnie by robił jako stoper).
Żyro: czy ten chłop nie ma już żadnych ambicji? Przecież on nam powiedział dziś: pocałujcie mnie wszyscy w dupę.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
|