|
Sobolewski jest słabym trenerem i to widać kiedy tylko natężenie Hiszpanów na boisku spada. Nie umie nawet ustawić tych swoich melepet żeby nie było pożaru w burdelu w obronie - ale Młyński musi być!
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|