Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66
Stary 14.04.2023, 21:42
Młyński to jest jakiś żart, dostał całą połówkę żeby się pokazać i pokazał, że jest słabszy od każdego chłopa ze Stali. Zachowuje się jakby strzelanie bramek zupełnie nie było celem gry. Nikt nie rozumie jego zachowań, zwykły marnowacz okazji na boisku. Żyro deko lepszy ale strasznie wolny. Duda fajny mecz, choć dalej porusza się zbyt jednostajnie. Biegański przyspawany do linii i jeszcze zrobił z siebie idiotę. Mimo tego wszystkiego powinno być z 8:1.

Alleluja i do przodu...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując