Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65
Stary 14.04.2023, 21:42
Czepianie się Tachiego jest szukaniem kwadratowych jaj.
Należałoby się przyczepić raczej Małeckiego i sędziego, którzy wspólnie wypracowali karnego dla Stali, karnego urągającego zdrowemu rozsądkowi.

Bardzo dobra postawa Dudy. W parze z Jamesem grał niemal bezbłędnie.
Jedno kiepskie podanie nastąpiło wtedy, gdy otrzymał piłkę w kilka chwil po tym jak wrócił do gry gdy leżał skopany na boisku - do usprawiedliwienia.
Fernandez - nadal lider, ale się zaciął.
Piękna bramka Junci.

Zmiennicy - Polacy są w tej chwili osłabieniem.
Żyro, Młyński to taka mała tragedia.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując