Wyświetl pojedynczy post
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64
Stary 14.04.2023, 21:41
super, że zamknęliśmy ten mecz w pierwszej połowie, no ale

1) Sytuacji tyle, że spokojnie drugie 3 bramki powinniśmy dorzucić. Z Ruchem, ŁKSem czy BBT tylu sytuacji mieć nie będziemy.
2) Nie mamy zmienników za ofensywnych Hiszpanów. Jak w defensywie jeszcze jakoś rotować składem możemy, tak z przodu ławki po prostu nie ma. Po co sprowadzono Bonito, skoro nic nie gra?
3) Żyro, Młyński - tym panom już podziękujemy. Nawet nie chce mi się nad nimi pastwić, zero wartości dodanej czy to z przodu czy z tyłu. Już lepiej grać w 10.
4) Jak widziałem zmiany w 55 minucie to myślałem że Sobol zdejmie Fernandeza i Juncę, żeby się nie wykartkowali. Dziwne zagranie, dobrze że obyli się bez głupich fauli.

Także jak pierwsza połowa (może poza skutecznością) to był sztos, tak druga to była taką Brzeczkowizna, że aż miałem flashbacki z poprzedniej rundy. Ogólnie gdyby nie Kiko, to moim zdaniem nie było by widoków nawet na baraże.
VIVA LA WISŁA

Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
Odpowiedz cytując