Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63
Stary 14.04.2023, 21:39
Wyczyny Tachiego od wejścia na murawę :

64 minuta - 'faulowany' przez napastnika przed 16tką, z tymże właśnie 'faulowany' - połowa arbitrów by gwizdnęła, druga połowa nie, miękki faul - niepotrzebne ryzyko. Przy innym arbitrze przeciwnik by wyszedł sam na sam...

65 minuta - podanie do tyłu do najbliższego

66 minuta - strata na kontrę na 40 metrze od bramki

67 minuta - spóźniony w kryciu przy wrzutce, spacerkiem się wracał - dobrze, że przeciwnik wrzucał piłkę do innego przeciwnika

68 minuta - najpierw łatwo objechany i następnie faul na karnego

70 minuta - podanie w poprzek do najbliższego

73 minuta - podanie do tyłu do najbliższego

75 minuta - spóźniony doskok w polu karnym

78 minuta - podanie do bramkarza

UWAGA TUTAJ ZMIANA POZYCJI NA STOPERA, PRZECIWNIK w 10

80 minuta - dobre wyprzedzenie i wybicie piłki

84 minuta - dobre wybicie piłki w polu karnym

89 minuta - podanie w poprzek

90 minuta - świetna długa piłka do Rodado

91 minuta - wybicie piłki w polu karnym


Generalnie gość w pomocy jest mega drewniany, wszedł szybko Basha i uporządkował ten burdel, bo przez chwilę nam groziło drżenie o wynik do ostatniej minuty....

Ja wierzę, że Tachi może być dobrym stoperem, który rzuca fajne długie piłki... ale w pomocy to on jest jak dziecko we mgle. W dodatku dziecko z drewna, taki Pinokio w wersji XL. Niech Sobol sobie da z nim spokój w środku pomocy.
W dodatku do głowy nie wyskoczył ani razu (piszę to dla fanatyków, którzy twierdzą, że ważne główki wygrywa, bo jest wysoki )

----------------------

Wracając do meczu, na plus :

- Villar - chłopak się z meczu na mecz rozkręca, dziś tylko jedne słabe zagranie a tak niezwykle przytomna gra. Bramka (nie wiem czemu anulowana?) do tego asysta. Dla mnie zdecydowanie najlepszy na boisku.

- Igbekeme, dopóki miał siłę biegać.

- Basha - zmiana, która zaryglowała środek pola

- Junca

- Rodado (przy odrobinie szczęścia mógł kończyć z 4 golami, jak zwykle nieskuteczny, ale nabiegał się przy tym jak koń)


Na minus (na minus względem tego co zwykle grali, więc wyżej poprzeczka) :

- Ferndandez - dziś poza karnym większość piłek marnował. I tak 3x lepszy niż mogą być nasi rezerwowi, ale jak na jego standardy zagrał słabo.

- Mula - podobnie jak Fernandez.


------------------

Przyzwoicie zagrał Duda, a Młyński prawie nic nie zagrał, ale to dzięki niemu przeciwnik kończył w 10, więc mały plusik można postawić za to.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 14.04.2023 o godz. 21:43.
Odpowiedz cytując