|
dzisiejszy mecz pokazał, że w przypadku awansu potrzebny będzie:
lepszy bramkarz żeby Biegański i Broda nie spoczęli na laurach
środkowy obrońca, który wejdzie za Moltenisa lub Łasickiego
prawy obrońca lepszy niż Jaroch
lewa obrona zmiennik wartościowy dla Juncie
solidny defensywny pomocnik, który dla Igbekeme i Fernandeza będzie wsparciem ( zakładam, że obaj zostaną)
prawy i lewy pomocnik , którzy będą na poziomie Villara i muli albo lepsi
napastnik- Rodado walczy stara się ale dorobek strzelecki tragiczny.
do pożegnania
Benito Ondrasek Żyro Młyński Cisse Gruszkowski Szot Colley Tachi Niewiadomski mimo wszystko Uryga, talar, Szywacz , Starzyński skoro nie grają niech idą na wypożyczenie
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW
|