Wyświetl pojedynczy post
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60
Stary 14.04.2023, 21:27
Pierwsza połowa super chociaż zmarnowane 4 setki zamazują jej widok, ale druga żenada. Wyczyny Młyńskiego i Żyry przebiły dziś poziom żenady. Ja naiwny myślałem , że z taką Chojniczanką w drugiej połowie będziemy mogli dać odpocząć Rodado Fernandezowi Junce Mikiemu i Muli ale nie. Po prostu nie będzie kim ich zastąpić. Nasza ławka rezerwowych na dziś to Basha i tyle.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując