Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58
Stary 14.04.2023, 20:26
aNouc napisał(a):Wyświetl post
Pierwszy raz w tej rundzie, jestem tak pewny zwycięstwa Wisły. Przecież oni po tej kompromitacji w Niepołomicach rozszarpią Stal.
Easy.. zgodnie z przewidywaniami. A przecież to najniższy wymiar kary. Byle tylko w II połowie nie odjebać jakiegoś flopa.

Skrót & bramki z meczu będą do obejrzenia po meczu na Wislackim YouTube pod adresem; www.youtube.com/wislakrakowsa , zostaw subskrypcję i bądź na bieżąco.
Odpowiedz cytując