Szneka napisał(a):

|
przed meczem z Ruchem trzeba nagłośnić sprawę ewentualnego tragicznego boiska. może ktoś przez te 8 dni do meczu , zainteresuje się warunkami? Wstydem dla organizatora rozgrywek było dopuszczenie do rozegrania meczu w Niepołomicach. Wpadłby jeden drugi walkower i byłoby inaczej. Jakoś w Rzeszowie też grają dwa zespoły a murawa jest dużo dużo lepsza
|
Przecież Ruch gra na tym samym boisku, na którym bezproblemowo od lat dopuszczane są mecze ekstraklasy (najbliższy w niedzielę) - myślisz, że ktoś się przejmie tym, że ktoś uważa, że jest za słabe na I ligę...?
