Ja uważam, że akurat Dudzie warto regularnie dawać szansę. W odróżnieniu od innych naszych piłkarzy w jego wieku wygląda już jak coś przynajmniej zbliżonego do piłkarza

Pomimo kiepskich warunków nie odstaje fizycznie od tej trudnej ligi, a technicznie jest naprawdę bardzo obiecujący, dużo widzi, nie boi się podejmować ryzyka i czasem nawet ma ten błysk, który jest wymagany na jego pozycji. Pewnie, że ma wiele, wiele za dużo nonszalanckich zagrań i strat. Póki co oczywiście Igbekeme jest przed nim lata świetlne, ale Duda na pewno nie zasługuje na to, żeby już go skreślać.