|
przed meczem z Ruchem trzeba nagłośnić sprawę ewentualnego tragicznego boiska. może ktoś przez te 8 dni do meczu , zainteresuje się warunkami? Wstydem dla organizatora rozgrywek było dopuszczenie do rozegrania meczu w Niepołomicach. Wpadłby jeden drugi walkower i byłoby inaczej. Jakoś w Rzeszowie też grają dwa zespoły a murawa jest dużo dużo lepsza
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW
|