|
Dzisiaj może być naprawdę fajny mecz i widowisko, nie wydaje mi się że będzie jednostronne i bliżej jestem wyniku 4-3 niż 1-0, przy czym statystycznie:
Stal traci średnio 1.4 bramki/mecz niezależnie czy gra u siebie czy na wyjeździe.
Strzela u siebie 3x więcej bramek niz na wyjazdach gdzie zaledwie to 1 bramka/mecz
Wychodzi z tego jak nic 2-1
Ostatnio edytowane przez Karherop : 14.04.2023 o godz. 13:03.
|