Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 14.04.2023, 12:24
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Ale nam na ręke zeby zespoł nie bronił sie w 11 jak takie Tychy w całym meczu ,tylko wyszedł troche przed siebie.

1 połowa ze Skrą Czestochowa gdzie Skra zagrała wrecz zdumiewajaco bez respektu i naciskała w 6-7 na naszej połowce pokazała ze nigdy nie mozesz niedocenic rywala.

Ale jako ze ufam ze grajkowie są na "głodzie" gry i 3 punktów ,wierze ze jutro po ładniej grze bedzie kolejne zwyciestwo.
tak.... zagrac na normalnym boisku wow ale kuzwa kosmos .........,wymagamy tylko tyle i az tyle.
Strasznie to żenujące, podobnie jak bronienie tego co zrobiła Puszcza. Coś co powinno być standardem okazuje się atutem - że boisko nie będzie wyglądało jak zryte pługiem i można będzie grać po ziemi...
Dno, ale jak widać sporo osób się w nim wygodnie urządziło.

Ja jeszcze rozumiem dziennikarzy i działaczy, ale żeby kibice tego bronili...

Dzisiejszy mecz, bez względu na wynik będzie przynajmniej przypominał piłkę nożną. Mniej lub bardziej.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując