Wojtas napisał(a):

Ale nam na ręke zeby zespoł nie bronił sie w 11 jak takie Tychy w całym meczu ,tylko wyszedł troche przed siebie.
1 połowa ze Skrą Czestochowa gdzie Skra zagrała wrecz zdumiewajaco bez respektu i naciskała w 6-7 na naszej połowce pokazała ze nigdy nie mozesz niedocenic rywala.
Ale jako ze ufam ze grajkowie są na "głodzie" gry i 3 punktów ,wierze ze jutro po ładniej grze bedzie kolejne zwyciestwo.
tak.... zagrac na normalnym boisku wow ale kuzwa kosmos .........,wymagamy tylko tyle i az tyle.
|
Strasznie to żenujące, podobnie jak bronienie tego co zrobiła Puszcza. Coś co powinno być standardem okazuje się atutem - że boisko nie będzie wyglądało jak zryte pługiem i można będzie grać po ziemi...
Dno, ale jak widać sporo osób się w nim wygodnie urządziło.
Ja jeszcze rozumiem dziennikarzy i działaczy, ale żeby kibice tego bronili...
Dzisiejszy mecz, bez względu na wynik będzie przynajmniej przypominał piłkę nożną. Mniej lub bardziej.