Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 13.04.2023, 22:09
Ja pamiętając poprzedni mecz ze Stalą (nasz najgorszy mecz e w erze Brzęczka, gdzie Stal nami podłogę wytarła i robiła co chciała) jestem pełen obaw.


No nic, patrząc na wyniki to Stal mocno spuściła z tonu w tej rundzie, my jesteśmy w gazie. Powinniśmy wygrać...
Odpowiedz cytując