|
Ja pamiętając poprzedni mecz ze Stalą (nasz najgorszy mecz e w erze Brzęczka, gdzie Stal nami podłogę wytarła i robiła co chciała) jestem pełen obaw.
No nic, patrząc na wyniki to Stal mocno spuściła z tonu w tej rundzie, my jesteśmy w gazie. Powinniśmy wygrać...
|