Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 13.04.2023, 20:54
Stelio napisał(a):Wyświetl post
Przed nami w opór ważny mecz bo Stal raczej nie będzie się bronić. Mają silną ofensywę, jeśli Moltenis będzie prezentował takie babole jak w zeszłym tygodniu to musle ze na luzie zapakują nam co najmniej jedną bramkę. No i mecz ultra ważny z perspektywy walki o cokolwiek, jeśli skończy się przegraną to raczej będzie sobie można odpuścić myślenie o bezpośrednim awansie.

Ale nam na ręke zeby zespoł nie bronił sie w 11 jak takie Tychy w całym meczu ,tylko wyszedł troche przed siebie.

1 połowa ze Skrą Czestochowa gdzie Skra zagrała wrecz zdumiewajaco bez respektu i naciskała w 6-7 na naszej połowce pokazała ze nigdy nie mozesz niedocenic rywala.

Ale jako ze ufam ze grajkowie są na "głodzie" gry i 3 punktów ,wierze ze jutro po ładniej grze bedzie kolejne zwyciestwo.
tak.... zagrac na normalnym boisku wow ale kuzwa kosmos .........,wymagamy tylko tyle i az tyle.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 13.04.2023 o godz. 20:57.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując