|
Obejrzałem sobie powtórkę meczu z wrzesnia.
Zobaczyłem dwie I-ligowe drużyny na poziomie środka tabeli.
Stal zdobyła gole po naszych ewidentnych błędach choć miała też klarowne sytuacje.
My zagraliśmy w stylu późnego Brzęczka - bez pomysłu.
Teraz jest inna sytuacja
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|