wolfy napisał(a):

|
No tak. Rozwalili nas jak gnój po polu. To był pierwszy wyraźny sygnał że dla naszych młodych pierwsza liga to za wysoki poziom. Dlatego czekam na ten mecz, dużo powinien wyjaśnić.
|
Dobra dobra, jeśli nas rozwalili jak gnój po polu to jak nazwiesz ich 5-0 z Podbeskidziem czy 6-0 z Sosnowcem?
Przegraliśmy 1-2 ale nawet w skrócie masz kilka naszych setek. Graliśmy fatalnie, Stal była lepsza ale nawet tymi kilkoma parodystami w składzie byliśmy w stanie im zagrozić. Jakbysmy mieli Brzeczkowego farta z początku sezonu to może i byśmy to wygrali.
Nie zgodzę się jednak że ten mecz da nam jakieś odpowiedzi. Wg mnie nie da nam żadnych. Wszyscy faworyci wygrywali u siebie że Stala. Może co najwyżej nas zweryfikować negatywnie, ale sama wygrana to obowiązek