luke1906 napisał(a):

To mnie ciekawi w tym meczu. O ile większość naszych jesiennych wtop to były jakieś kurioza, to akurat mecz ze Stalą to był absolutnie zasłużony w........ Nawet za niski wynik był jak pamiętam.
Może być dobry mecz jutro, oby zwycięski. Wymęczone 1-0 biorę w ciemno, liczą się tylko 3 punkty.
|
No tak. Rozwalili nas jak gnój po polu. To był pierwszy wyraźny sygnał że dla naszych młodych pierwsza liga to za wysoki poziom. Dlatego czekam na ten mecz, dużo powinien wyjaśnić.
My mamy lepszy skład indywidualnie, oni mają trenera.
Książę Palownik napisał(a):

|
Przy transferze Wachowiaka trzeba było negocjować, że ma on obowiązkowo z nami zagrać 90 minut na lewej obronie. Miki Villar miałby tam autostradę.
|
Z jednej strony może i tak, z drugiej że go w ogóle ktoś KUPIŁ to już jest spory sukces. Gra tam coś po tym jak w 2 minuty po wejściu zawalił bramkę?