Pierwszy raz w tej rundzie, jestem tak pewny zwycięstwa Wisły. Przecież oni po tej kompromitacji w Niepołomicach rozszarpią Stal.
Karcz i inni dziennikarzy przekazywali, że piłkarze Wisły byli tak wkur.wieni, że nawet nie chcieli się przebierać, tylko tuż po meczu z Puszczą rozegrać kolejny mecz ligowy. Żeby udowodnić, że takich lamusów jak Puszcza czy Stal to mają na liścia. I dobrze, że musieli czekać aż do piątku - wk.urwienie znacznie wzrosło. Do tego mecz na własnym boisku (murawa jaką chcecie). Także tylko zwycięstwo.
@
Dostęp do wideo transmisji z meczu
Wisła vs Stal Rzeszów można wykupić pod linkiem:
https://wislakrakow.statscore.com/pl...ventId=4508385
Połowa kasy leci do budżetu Wisły (trzeba dokonać transakcji poprzez wejście w powyższy link).
PS. Mecz w Polsacie Sport Extra (piątek, godz. 20:30)