|
Przed nami w opór ważny mecz bo Stal raczej nie będzie się bronić. Mają silną ofensywę, jeśli Moltenis będzie prezentował takie babole jak w zeszłym tygodniu to musle ze na luzie zapakują nam co najmniej jedną bramkę. No i mecz ultra ważny z perspektywy walki o cokolwiek, jeśli skończy się przegraną to raczej będzie sobie można odpuścić myślenie o bezpośrednim awansie.
|