wolfy napisał(a):
|
Na szczęście w piątek mecz z niezaprzyjaźnioną Stalą. Może i relacje między klubami i kibicami żadne, ale z tego co kojarzę grają w piłkę. W poprzedniej rundzie rozpykali naszych nie zostawiając wątpliwości kto jest lepszy. Teraz zapowiada się ciekawy mecz..
|
To mnie ciekawi w tym meczu. O ile większość naszych jesiennych wtop to były jakieś kurioza, to akurat mecz ze Stalą to był absolutnie zasłużony w........ Nawet za niski wynik był jak pamiętam.
Może być dobry mecz jutro, oby zwycięski. Wymęczone 1-0 biorę w ciemno, liczą się tylko 3 punkty.