IncognitoTSW napisał(a):

|
To jest zamówienie publiczne w trybie zaprojektuj i wybuduj, projekty wykonawcze są realizowane przez wykonawcę na podstawie programu funkcjonalno użytkowego / koncepcji przedstawionej przez zamawiającego. Nikt przy zdrowych zmysłach i takim szaleńczo krótkim terminie nie będzie sobie dokładał roboty, żeby zarobić kilka tysięcy złotych więcej na malowaniu odciągów.
|
To za co wcześniej zapłaciliśmy 9.7 mln?
"Miasto zapłaciło 9,7 mln za wykupienie praw autorskich do projektu stadionu Wisły od spółki Archetus. W ramach umowy ta firma wykona też koncepcję modernizacji miejskiego obiektu przy ul. Reymonta i zagospodarowania terenu wokół niego."
Zrobili sobie koncepcje w Corelu? Pewnie tak. Fajna kasa.
To nie firma powinna sobie dokładać roboty, tylko miasto "powinno" wyszczególnić elementy które trzeba trzeba zmodernizować. Nie mam tutaj przecież pretensji do wykonawcy, bo to nie on sobie zleca robotę do wykonania.