tomasz_19 napisał(a):

|
Do meczu z Puszczą nasza sytuacja wyglądała kapitalnie, porażka z pastuchami sprawiła że czołówka nas dogoniła. Wygrana ze Stalą jest bardzo istotna jeśli chodzi o awans z miejsca premiowanego awansem. Odpuścimy sobie go i raczej będziemy oglądać plecy Termaliki bo w Ruch nie wierzę.
|
No dogoniła nas w .....Przypominam tylko,że cała praktycznie czołówka w 26 kolejce zremisowała swoje mecze.Doskoczyła tylko Puszcza choć należy pamiętać,że po rundzie jesiennej miała nad nami 10 pkt przewagi.To my się zatrzymaliśmy.Jeśli szukać pozytywów to kolejka idealna.Jakieś wielkie straty nie nastąpiły a statystycy mają potwierdzenie, że nie uda się wygrać wszystkiego.Nic tylko rozpocząć kolejną serię która powinna dać nam awans