Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

no to TBB wygrało z puszczą i nas przeskoczyli
to dla nas statystycznie lepiej , czy gorzej ?
|
Z perspektywy podejścia "mamy z nimi bezpośredni mecz, w którym możemy zniwelować różnicę i przeskoczyć rywala" - lepiej.
Z perspektywy podejścia "mamy teraz nad sobą dwie drużyny a nie jedną, względem których musimy zdobyć więcej punktów do końca sezonu łącznie" - gorzej.
Statystycznie łatwiej wywalić się na dwóch meczach z bezpośrednim rywalem niż na jednym
