Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 12.04.2023, 20:36
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Byłeś też pewny że pojedziemy Puszczę.
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli przed meczem w Niepołomicach nie wypuszczą na boisko kultywatora to nie mają z nami szans. Przed pierwszym meczem pisałem, że celem powinien być bezpośredni awans[...]

Postawiłem jednak zastrzeżenie. Bo spodziewałem się "wszelkich możliwych sposobów". I to by nie wystarczyło gdyby nie k... z gwizdkiem dlatego jego też przypilnowali i gwizdnął karnego z kapelusza. Gdyby nie to, to nie mieliby szans, nawet na tym gnojowisku z gry byli bez sztycha.

Teraz gramy u siebie, podrażnieni. Niestety postawa rozjemców po tym co pokazał ten buc ostatnio to niewiadoma, druga to nasza bramka. Dlatego nie liczę na czyste konto.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując