wolfy napisał(a):

|
Byłeś też pewny że pojedziemy Puszczę.
|
Drozd napisał(a):

|
Jeżeli przed meczem w Niepołomicach nie wypuszczą na boisko kultywatora to nie mają z nami szans. Przed pierwszym meczem pisałem, że celem powinien być bezpośredni awans[...]
|
Postawiłem jednak zastrzeżenie. Bo spodziewałem się "wszelkich możliwych sposobów". I to by nie wystarczyło gdyby nie k... z gwizdkiem dlatego jego też przypilnowali i gwizdnął karnego z kapelusza. Gdyby nie to, to nie mieliby szans, nawet na tym gnojowisku z gry byli bez sztycha.
Teraz gramy u siebie, podrażnieni. Niestety postawa rozjemców po tym co pokazał ten buc ostatnio to niewiadoma, druga to nasza bramka. Dlatego nie liczę na czyste konto.