|
Był trener za którego młodzi grali ponad stan i nie potrzebował do tego miesięcy pracy. Bo Gruszkowskiego wpuścił po trzech dniach. To właściciel zrobił z niego wariata. Czas pokazał kto był faktycznym wariatem. Jestem zdania że naszych młodych nie należy skreślać, żadnego. Tylko dać im trenować w normalnych warunkach. A nie w oparach patologii, które snuły się po klubie odkąd Jakub dorwał się do władzy. A które skutecznie przewietrzył Jarek.
|