|
Bez wygranej w tym meczu może się zacząć robić naprawdę nerwowo, bo czuć w klubie ciśnienie na awans bezpośredni. Baraże to zawsze loteria i chcą tego za wszelką cenę uniknąć.
Ja osobiście obstawiam jakieś skromne zwycięstwo 2-1 bądź 1-0, trzy punkty w perspektywie meczu z Ruchem za tydzień to absolutny mus.
Z racji wygranej Termalici z Niepołomicami ponownie wszystko zależy od nas, także do boju Wisełko!
[35/54]
Znafca internetowy za sezon 2023/2024
|