Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 12.04.2023, 19:25
Bez wygranej w tym meczu może się zacząć robić naprawdę nerwowo, bo czuć w klubie ciśnienie na awans bezpośredni. Baraże to zawsze loteria i chcą tego za wszelką cenę uniknąć.

Ja osobiście obstawiam jakieś skromne zwycięstwo 2-1 bądź 1-0, trzy punkty w perspektywie meczu z Ruchem za tydzień to absolutny mus.
Z racji wygranej Termalici z Niepołomicami ponownie wszystko zależy od nas, także do boju Wisełko!

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując