Jaroo1 napisał(a):

Weź już przestań w każdym poście gdzie piszesz o Puszczy mówić, ze to wieśniaki bo sam wychodzisz na największego wieśniaka.
Przestań z szacunku do siebie, do nich, z szacunku do kibiców Wisły, którzy są z wiosek i z szacunku do Krakowa, który przy Warszawie czy tym bardziej Londynach, Moskwach itp jest malutkim miastem - także nie wywyższaj się bo z największego miasta świata nie jesteś. A później tacy jak ty najwięcej mówią na taką Legię, ze warszawka wiesniaki bo się panoszą skąd to oni nie są...
|
o jak Ty mi teraz zaimponowałeś. Brak szacunku i krzty kultury ostatnio wygląda strasznie.. buraczanie