|
Bardzo trudny mecz z rywalem, który gra na luzie: nie grozi im spadek a baraże byłby miłym ale niewymaganym bonusem.
Szybko grająca Stal sprawi nam sporo problemów, jeżeli będą skuteczni to obawiam się, że ten mecz przegramy.
Nasza gra obronna pozostawia wiele do życzenia, jeżeli dojdą do tego niewymuszone straty to Stal stworzy sporo sytuacji.
Kolejne mecze pokazują, że nasza ławka rezerwowych nie daje praktycznie żadnej jakości, gramy gołą jedenastką.
Ogólnie: przeczuwam niemiły wieczór przy R22.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|