Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 12.04.2023, 11:56
leszekpw napisał(a):Wyświetl post
Jeśli Rodado nie siadzie od początku meczu na ławce, to ja już nie mam słów. Jako piłkarz Soból miał jaja, jako trener....
Akurat w Niepołomickim gnojowniku to wszyscy Hiszpanie stracili atuty (po to w końcu wieśniaki z Puszczy ryły jak dziki murawę). Nie miałbym nic przeciwko Żyro od pierwszej minuty ale pewnie ucierpiałaby na tym gra i wymienność pozycji.
Rodado jest ważnym elementem bo dobrze wymienia się z Fernandezem i skrzydłowymi pozycjami.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując