leszekpw napisał(a):

|
Jeśli Rodado nie siadzie od początku meczu na ławce, to ja już nie mam słów. Jako piłkarz Soból miał jaja, jako trener....
|
Akurat w Niepołomickim gnojowniku to wszyscy Hiszpanie stracili atuty (po to w końcu wieśniaki z Puszczy ryły jak dziki murawę). Nie miałbym nic przeciwko Żyro od pierwszej minuty ale pewnie ucierpiałaby na tym gra i wymienność pozycji.
Rodado jest ważnym elementem bo dobrze wymienia się z Fernandezem i skrzydłowymi pozycjami.