Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28308
Stary 11.04.2023, 17:29
Moim zdaniem głównym problemem jest to, że nie mieliśmy (nie mamy?) człowieka chyba trenera, który by wskazał chłopaka do kupienia i wiedziałby co z niego chce i może w przyszłości z niego wykrzesać i jak. A tymczasem przychodzą do nas dziwni zawodnicy (choćby talenty z amiki) za szalone pieniądze (Wachowiak, klocowaci jugole) nie wiadomo po co. Nikt nie wie gdzie mają grać i jak i do czego mogliby się kiedykolwiek przydać.
A nasi grajkowie typu Gruszka, Starzyński czy Plewka, którzy moim zdaniem jakiś potencjał mają (mieli?) nie pokazują kompletnie nic od czasów Hyballi. Dokąd może dojść Duda-nie wiem. Natomiast jak czytam w tym okresie na weszło artykuły sponsorowane o jego wielkim talencie i świetnej grze (były takie 2 czy 3) to nie wiem czy się głośno śmiać czy płakać nad żałością tego wszystkiego.
Odpowiedz cytując